Podkłady do twarzy

Podkład to niezbędny element każdego makijażu, który umożliwia osiągnięcie efektu naturalnej skóry twarzy. Aby podkład spełniał swoje zadanie, musisz wybrać odpowiedni kolor. Wystrzegaj się zbyt ciemnych odcieni podkładu, które po nałożeniu na skórę będą sprawiały wrażenie nienaturalnego wyglądu skóry.  Dobry podkład nie tylko wyrównuje skórę, ale także pielęgnuje i chroni przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych

Dopasowanie podkładu do cery

Podkład powinien być dostosowany do rodzaju cery. Najlepszym rozwiązaniem dla cery suchej będą podkłady nawilżające. Tłuste podkłady w płynie lub w sztyfcie idealnie sprawdzą się w przypadku cery suchej. Skóra wrażliwa wymaga zastosowania podkładu antyalergicznego, który najczęściej występuje w formie bezzapachowej.

Rozprowadzanie podkładu

Aby zapewnić skórze naturalny wygląd, zadbaj o równomierne rozprowadzenie podkładu na całej twarzy. Pominięcie jakiegokolwiek miejsca na twarzy spowoduje, że makijaż nie będzie wyglądał naturalnie i estetycznie.  Pamiętaj o nałożeniu podkładu w okolicach włosów i ust, a także w kącikach oczu. Rozprowadzenie odrobiny podkładu na powiekach oraz ustach odpowiednio sprawi, że cienie do powiek i pomadka utrzymają się dłużej na twojej twarzy.

Podkład w kremie

Aksamitna formuła podkładu zapewnia świeżość oraz nawilżenie skórze. Podkład w kremiejest odporny na działanie wody i potu. Beztłuszczowa warstwa ochronna zapewnia dodatkowe zabezpieczenie i gwarantuje odporność makijażu.

Podkład w płynie

Płynny podkład bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Idealnie pokrywa niedoskonałości cery takie jak pory czy nierównomierny kolor skóry. Podkład w płynie nadaje się do warstwowej aplikacji, dzięki czemu makijaż zachowuje wysoką trwałość.

Fluid do twarzy

Jeżeli szukasz kosmetyku, który szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego połysku, to fluid jest idealnym rozwiązaniem. Wybierz fluid, który zawiera składniki odżywiające skórę i zapewniające jej jędrność oraz elastyczność.