Kosmetyki do makijażu oczu

Skompletuj zestaw do profesjonalnego makijażu oczu, dzięki czemu zagwarantujesz sobie uwodzicielskie spojrzenie i młodzieńczy wygląd. W Twojej kosmetyczce z pewnością nie może zabraknąć wydłużającej maskary do rzęs, która potrafi optycznie powiększyć nasze oczy. Regenerująca odżywka do rzęs i brwi ogromnie ułatwia układanie włosów i przede wszystkim poprawia ich odporność i wygląd. Szybkoschnące oraz łatwe w aplikacji eyelinery umożliwiają wykonanie bardzo precyzyjnych kresek na powiekach. Kredki do oczu o idealnej miękkości umożliwią Ci nadanie pożądanego przez Ciebie kształtu oka. Efekt pięknego makijażu oczy możesz wzmocnić nakładając profesjonalny utrwalacz na powieki. Możesz być pewna, ze utrwalacz nie obciąży powieki, ani wywoła zmęczenia skóry.

Makijaż powiększający oczy

Wyraziste spojrzenie potrafi wywołać piorunujący efekt. Zarówno klasyczny, jak i wieczorowy  makijaż oczu wymaga zastosowania profesjonalny kosmetyków, które uwydatnią piękno naszych oczu i przykuwają męską uwagę. Odpowiednio dobrane kosmetyki pozwalają optycznie powiększyć nasze oczy, które stają się bardziej zalotne.

Cienie do powiek

Perfekcyjne cieniowanie oczu może im nadać niesamowite spojrzenie. Paleta cieni artystycznych używana przez profesjonalistów daje nieskończone możliwości w zakresie stylizowania twoich oczu. Wykorzystywane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych cienie zawierają wysokoprocentowy pigment, który w połączeniu z silikonem zapewnia ultra-wytrzymały efekt intensywnego koloru. Dobierz swoją paletę barw i wyróżnij się pięknym spojrzeniem.  Podkreśl swój nastrój wyrazistym cieniem na powiekach lub zaakcentuj swoją naturalność klasycznym spojrzeniem. Twoje oczy zasługują na odrobinę luksusu.