Drogeria internetowa

Mekam to kompleksowy i atrakcyjny zestaw kosmetyków do pielęgnacji Twojego ciała. Dobieramy kosmetyki największych światowych producentów kosmeceutyków oraz preparatów ziołowych, które zyskały uznanie w wielu krajach. Przekonaj się jak bardzo możesz poprawić swój wygląd, dzięki sprawdzonym kosmetykom witaminowym, kolagenowym oraz kosmetykom do domowej mezoterapii.

Dermokosmetyki

Oferujemy tylko sprawdzone dermokosmetyki i kosmeceutyki, które odżywią i ujędrnią Twoje ciało. Pokonaj swoje niedoskonałości skóry (trądzik, łuszczyca, przebarwienia, zapalenie skórne, skóra naczynkowa, skóra tłusta) dzięki profesjonalnymi preparatami ochronnymi i zdrowotnymi, które poddane zostały licznym badaniom klinicznym.

Kosmetyki zdrowotne i regenerujące

Zadbaliśmy o wyjątkowo szeroki wybór kosmetyków odżywiających, witaminowych oraz pielęgnacyjnych, które z niezwykłą skutecznością radzą sobie z wszelkimi problemami skórnymi. Polecamy odpowiednie kosmetyki serii AVST, IONZYME, B-ACTIVE, INTENSIVE, SUN CARE, BODY, EVENSCENE, ROLL-CIT oraz COLAGEN COOLWAY, które pozwalają wyeksponować prawdziwe, naturalne piękno skóry.