AVST - Zaawansowana terapia witaminowa

 

Witaminowa kuracja dla zmęczonej skóry

Seria AVST to kompleksowa ochrona Twojej skóry, dzięki której osiągniesz młodzieńczy i promienny wygląd. Seria kosmetyków stworzona została na bazie zestawu witamin A, C i E oraz niezwykle potrzebnych dla skóry antyoksydantówResveratrolu i Beta-karotenu. Jeśli obawiasz się, że nieprawidłowa dieta, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie słoneczne lub długie godziny spędzone przed monitorem komputera mogły znacząco osłabić Twoją skórę, to znaczy, że witaminowa seria AVST jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Witaminowy krem do twarzy

Seria kremów AVST zawiera pięciostopniowy program naprawczy zmęczonej skóry. Każdy z kremów zawiera inne stężenie witamin A i C, odpowiednie do danego poziomu kuracji witaminowej. Specjalnie opracowany program naprawczy skóry zapewnia osiągniecie widocznych i trwałych rezultatów w postaci odżywienia i nawilżenia skóry, wygładzenia drobnych zmarszczek oraz ochrony skóry przed zanieczyszczeniami.

Kosmetyki odżywcze do ciała

Suche powietrze, częste zmiany temperatur, a także zanieczyszczenie środowiska bardzo osłabiają skórę i mogą wywoływać podrażnienia oraz zaczerwienienia. Zmęczona skóra ma tendencje do częstego wysuszania się oraz rogowacenia. Brak regularnego odżywiania skóry odpowiednimi witaminami, powoduje utratę jędrności oraz elastyczności. Nawilżające oraz odżywcze żele i balsamy do ciała serii AVST to gwarancja gładkiej i nawilżonej skóry. 

Witaminowe kosmetyki do demakijażu

Antybakteryjne kosmetyki do demakijażu z serii AVST to niezbędny element kuracji witaminowej. Aby zapewnić skórze naturalną równowagę kwasową skóry należy zadbać o to, aby skutecznie usunąć makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z twarzy. Olejek poprzedzający zmywanie oraz nawilżające toniki i mleczka do demakijażu z serii AVST to pierwszy krok na drodze do pięknej, młodej oraz odżywionej twarzy.