Podkład w kremie HD

Czas na recenzję jednego z nowych podkładów Make Up Atelier Paris.

 

Podkład w kremie HD przeznaczony jest do sesji zdjęciowych.  Spodziewałam się więc po tym produkcie dobrego krycia i się nie zawiodłam. Kosmetyk ma fajną konsystencję, jest gęsty, ale jednocześnie nie bardzo ciężki - dzięki czemu dobrze się rozprowadza. 
Jako podkład kryje na medal - udało mi się ukryc pod nim piegi jednej z malowanych na sesję modelek. O wiele lepiej mi się z nim pracowało niż ze stickami czy kamuflażem Kryolan. Daje takie aksamitne pudrowe wykończenie więc świetnie matuje. Sprawdził się nie tylko na sesjach - używałam go z powodzeniem do makijaży studniówkowych - jeśli makijaż wymagał krycia wyprysków przy trądzikowej cerze. 
Posiadam odcień 2Y, do średnio jasnych karnacji - to jest mój kolor, więc chętnie sięgam po niego zamiast kamuflażu, do punktowego maskowania niedoskonałości. I tutaj uwaga - nałożony w nieodpowiednim miejscu nieładnie podkreślił mi głębszą mimiczną zmarszczkę między brwiami. Dlatego nie używałabym go do cer bardzo dojrzałych z głębokimi bruzdami.

 

http://4.bp.blogspot.com/-bzgKRbN8bXw/Uver_u9I7iI/AAAAAAAACSA/_fcBwkl0BYg/s1600/DSC_5161-Edit.jpg

 

A tutaj jeden z makijaży do którego użyłam podkładu HD - w odcieniu 2 Y.  Użyłam tez tutaj innego produktu, złotego Glittera MAP w dużej ilości. Bardzo fajny brokat i świetny efekt :) Kosmetyki otrzymałam od nowego dystrybutora MAP.

 

http://wizazystka.blogspot.com/2014/02/make-up-atelier-paris-podkad-w-kremie.html