O pewnej czarnej kredce słów kilka - Makeup Atelier

 

Witam, po serii makijaży pora na recenzję, tym razem pokażę Wam moją ulubiona od niedawna czarną kredkę do oczu profesjonalnej marki kosmetycznej Makeup Atelier Paris która możecie zdobyć w sklepie mekam.pl

 

 

O produkcie o którym Wam opowiem mogłabym pisać bardzo długo, jednak postaram się go przedstawić w miarę zwięźle a konkretnie. Generalnie ja bez czarnej kredki nie potrafię i nie chce się obchodzić dlatego jest to nieodzowny element mojego makijażu nawet dziennego.Swojej ulubionej kredki szukałam bardzo długo i do tej pory była to kredka Vipera Ikebana - doskonała w każdym calu, jednak jej miejsce zastąpiła kredka Makeup Atelier Paris dostępna w sklepie mekam.pl który cieszy się doskonałą renomą a kontakt z przedstawicielka sklepu Pania Basią jest doskonały - pozostali powinni się od niej wiele nauczyć. Profesjonalne podejście do klienta, miła aparycja oraz przede wszystkim szybki kontakt i fachowa porada w kwestii doboru kosmetyków itp.

 

 

Wracając do mojej ulubienicy muszę powiedzieć, że zachwyciła mnie pod każdym względem. Wizualnie cieszy oko, a praktycznie zachwyca . Mówiąc dokładniej kredka posiada ogromną pigmentacje. Nie wspomniałam że moja kredka jest koloru czarnego dlatego szczególną uwagę zwracam na pigmentację kosmetyków z tej kategorii.Jak widzicie kredka jest troszkę odmiennej szaty graficznej, bardziej ekologicznie się prezentuje mimo że wiadomo każda kredka jest osadzona w drewnianym trzonku że tak to nazwę.

 

 

Kredka jest doskonała, przyjemnie miękka , bardzo fajnie się ja aplikuje na linię wodna oka, nie podrażnia moich bardzo wrażliwych oczu przez co jeszcze bardziej ją ubóstwiam.Jak wspominałam kolor jest bardzo czarny co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu :

 

 

Jest ona bardzo precyzyjna i co najważniejsze WODOODPORNA !!!!!!!Moje powieki są dość tłuste przez co zmuszona byłam matowić je pudrem sypkim przed aplikacja np. czarnej kredki która często zastępuje mi eyeliner.W tym przypadku nie muszę tej czynności wykonywać ponieważ kredka doskonale trzyma się powieki i nie odbija mimo bardzo tłustej skóry.Utrzymuje się ona na skórze praktycznie od momentu aplikacji do demakijażu a więc u mnie cały dzień i nie wymaga poprawek a to bardzo ważne gdyż muszę i chcę mieć oczy podkreślone.  Długotrwałe działanie i mocna pigmentacja całkowicie przekonała mnie do tego kosmetyku i zachwyciła pod każdym względem. Dodatkowo jest większa od standardowych kredek przez co jeszcze bardziej warta jest swojej ceny która jak na produkt profesjonalny jest niska czyli 35zł . Z tej kredki jestem bardzo zadowolona i będzie nieodzownym elementem makijaży ślubnych bo mam pewność że przetrwa każdą nawet bardzo szalona imprezę.


Po więcej informacji zapraszam na stronę :  www.mekam.pl a konkretniej mekam.pl-kredka-do-oczu

 

Kosmetyki użyte w tym makijażu:

Eyeliner

Czarna kredka

Paletka cieni T19

 

gosia-makeup