Eyeliner idealny

 

Witam, w dzisiejszym poście pragnę zaprezentować najlepszy moim zdaniem eyeliner w żelu jaki do tej pory miałam możliwość używać. Produkt na tyle mnie zachwycił że odrzuciłam swojego wieloletniego ulubieńca. Jeżeli chcecie poznać moje zdanie zapraszam do dalszej lektury posta.

 

 

Produkt o którym mowa to eyeliner marki Makeup Atelier dostępny w sklepie MEKAM.pl.  Kosmetyk ten od pierwszego wrażenia stał się moim natychmiastowym ulubieńcem. Śliczny słoiczek z  magiczną zawartością sprawił że nie mogę się bez niego obejść. Jak można zauważyć walory estetyczne jakimi zachwycił nas producent sa niesamowite. Piękny, matowy szklany słoiczek z równie estetyczną zakrętko ze srebrnym logo marki Makeup Atelier wprost uwodzi swoja perfekcją.Jednak co z zawartością ?Otóż słoiczek mieści 3g wspaniałego czarnego żelu który posiada wiele zastosowań w makijażu.

 

 

Dodałam zdjęcie eyelinera tuż po użyciu aby zaprezentować go w akcji oraz pokazać że faktycznie go używam a słowa zawarte w recenzji nie są pustymi stwierdzeniami nie mającymi pokrycia. 

 

Jak możecie zauważyć, czerń jaka bije z tego słoiczka jest wprost niesamowite. Mocny, intensywny odcień czerni posłużył mi szczególnie jako produkt do wyrysowania idealnej kreski która wymaga profesjonalnego kosmetyku. Pierwszy kontakt z tym kosmetykiem był naprawdę niesamowity, ponieważ produkt ten mimo dość zbitej konsystencji wykazuje niesamowity poślizg na powiece dzięki czemu tworzenie idealnej kreski jest znacznie ułatwione. Eyeliner bardzo szybko zasycha przez co nie musimy martwić się że produkt odbije się nam na powiecie ruchomej. Ja swoją kreskę zaczynam od wewnętrznego kącika oka dlatego wyciągając ją na wzór kociego oka kreseczkę mam całkowicie suchą. 

 

 

Kilkakrotne używanie tego produktu nasunęło mi kilka istotnych spostrzeżeń. Otóż kosmetyk ten wykazuje wysokie właściwości wodoodporne tzn. jest bardzo odporny na działanie wody, (wymuszonych) łez w moim przypadku czy nawet kosmetyków do demakijażu. Naprawdę jest to nie lada wyzwanie przez co mogę stwierdzić że nie zawaham się go używać w makijażu ślubnym czy fotograficznym. Powyższe zdjęcie pokazuje jak eyeliner wygląda oraz po prawej stronie jest po kilkakrotnym przetarciu płynem micelarnym w tym przypadku marki Dermedic. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona ponieważ mam pewność że idealna kreska będzie gościć na powiece wiele, wiele godzin. 

 

 

Moja kreseczka może nie jest idealna jednak pokazuje jak produkt ten prezentuje się w akcji. Uważam że czerń jest naprawdę bardzo intensywna. Kosmetyk ten spośród tych jakie używałam wyróżnia jedna cecha z którą się do tej pory nie spotkałam, otóż eyeliner może nam posłużyć jako baza pod cienie w ciemnych odcieniach podbijająca dodatkowo ich kolory oraz baza pod wszelkiego rodzaju brokaty drobno i grubo zmielone. 

 

 

Na tym zdjęciu widzicie tą sama kreseczkę jednak pokrytą brokatem. Jak dla mnie efekt jest zdumiewający i naprawdę bardzo efektowny. Aplikacja brokatu to czysta przyjemność, nic się nie obsypuje, nie muszę się zastanawiać co zrobić z brokatem który obsypie sie na policzki ponieważ to się nie stanie - eyeliner działa jak magnes i przyciąga do siebie każdą drobinkę przyklejając ją i zapobiegając jej odpadaniu. 
Multifunkcyjny kosmetyk który posiada tylko i wyłącznie same pozytywne cechy. Pewnie ciekawi jesteście jak z jego trwałością oraz ogólnym działaniem. Otóż przez to że jest wodoodporny jego trwałość osiąga maximum czyli nawet 24h - aplikowałam go z samego rana potem wieczorne wyjście i rano nadal w nienaruszonym stanie. Nie zauważyłam również aby produkt ten kruszył się czy np. odpadał płatami jak to nieraz bywa z kosmetykami tego typu . Jest to naprawdę niesamowity kosmetyk który wart jest każdej ceny !!! Nie zauważyłam również aby eyeliner ten się rozmazywał czy ścierał pod wpływem nawet tłustej powieki czy wilgotnego powietrza. Jestem bardzo , bardzo zadowolona i jest to już mój HIT 2014 roku !!!

Cena tego kosmetyku to 55zł w sklepie mekam.pl . 

 

 

 Zapraszam do zapoznania się z szerokim asortymentem sklepu mekam.pl oraz do dokładnego poznania Strefy Urody i Zdrowia.

 

Użyte kosmetyki :

 

Brwi - T19

Pastele na powiece -  T19

Czarna kredka- CZARNA

Eyeliner- CZARNY

 

gosia-makeup