T19- paletka cieni do powiek Make Up Atelier Paris

 

 

Witam, dzisiaj post recenzyjny i jak może zechcecie zauważyć..wielkie zmiany na blogu :)Z tego szablonu jestem bardzo zadowolona i w pełni usatysfakcjonowana..troszkę świeżości na wiosnę jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

 

Jak widzicie zmiany są duże jak je oceniacie ? Pozostawcie informacje w komentarzach :)Ja zapraszam na recenzję paletki matowych cieni Makeup Atelier Paris pochodzących ze sklepu mekam.pl o którym myślę nie zapomnieliście :) Paletka którą posiadam to nr: T19 czyli zestawienie kolorystyczne idealne do makijażu ślubnego - u mnie ma wiele zastosowań o których Wam opowiem. Kolorystyka to odcienie brązu , łosoś oraz beż który na zdjęciu wyszedł jak by był biały - jednak jest to kolor cielisty, idealny do rozświetlania łuku brwiowego oraz wewnętrznych kącików oka. Drugi cień pod lewej strony to właśnie pomarańczowy łosoś - kolor idealny ! piękny a zarazem oryginalny, nie znam żadnego odpowiednika tego koloru aby móc Wam porównać - dla mnie unikatowy. Środkowy cień to coś na pograniczu ciepłego brązu a korala - równie piękny kolorek. Pozostałe dwa cienie to typowe brązy - przed ostatni - ciepły brąz oraz czarnobrązowy cień jako ostatni z paletki. U mnie cała gama kolorystyczna doskonale się sprawuje.Cień czarnobrązowy - prócz podkreślenia całego makijażu używany jest do podkreślenia brwi. Dla brunetki nie jest za ciemny - wprost idealny. 

 

 

Powyżej dodałam dwa zdjęcia swatchy tych cieni ponieważ jedno robione bez lampy drugie z lampą ztąd tak odbiegające od siebie odcienie.Jak widać cienie są naprawdę mocno napigmentowane i wykazują dużą przyczepność do powieki, jednak mam do niej kilka zastrzeżeń, otóż aplikowane bezpośrednio na skórę powieki, uprzednio przypudrowanej doskonale do niej przylegają, jednak aby rozetrzeć poszczególne kolorki trzeba mieć miękki pędzelek ponieważ mogą zrobić się smugi...nie wiem jak to nazwać ale zbyt szorstkim pędzelkiem zepsułam cały efekt jaki osiągnęłam a miękkim u mnie Sigma, naprawiłam ten błąd i mogłam dalej cieszyć się makijażem. 

 

Co do trwałości na powiece mogę powiedzieć że jest zachwycająca, ponieważ cały dzień bez poprawek mogę cieszyć się cudownym makijażem. Na pewno wydajność to kolejny atut tego produktu. Niewielkie muśnięcie cienia umożliwia pokrycia sporej powierzchni na powiece :)Nie zauważyłam również aby cienie obsypywały się podczas aplikacji - taka sytuacja zupełnie nie ma miejsca !!! 

 

Oto dwa makijaże z użyciem tej właśnie paletki:

 

 


Jestem bardzo zadowolona z tej paletki, zarówno kolorystycznie jak i jakościowo jestem całkowicie usatysfakcjonowana. Cena 122zł jaka trzeba zapłacić za ten produkt uważam, że nie jest za wysoka ponieważ trwałość  idzie w parze z jakością a więc produkt ten będzie nam służył bardzo długo. 

 

gosia- makeup