Profesjonalne usługi makijażu

Zapraszam do skorzystania z usług profesjonalnego makijażu.

Uwalniamy naturalne piękno i podkreślam atuty urody profesjonalnym makijażem.

Makijaż to dużo więcej niż tylko kreski na powiekach i wyrównujący podkład na policzkach. To eksponowanie własnej kobiecości oraz pierwszy krok do wyrażenia siebie. 

Makijaż, który podkreśla naturalne piękno

Dobry makijaż to idealne połączenie naturalnego piękna kobiety z kosmetykami, które akcentują największe atuty jej urody. Dobrze wykonany makijaż wydobywa i eksponuje kobiecość  oraz pomaga zakryć drobne niedoskonałości cery. W zależności od preferencji, makijaż może podkreślić naszą subtelność lub wyrazić konkretne emocje. Jestem przekonana, że dobry makijaż nie tylko uwydatnia urodę moich klientek, ale także zapewnia im pozytywne nastawienie i jest źródłem większej pewności siebie. 

Makijaż – moja pasja

Makijaż stanowi idealne uzupełnienie urody kobiety. Jest to także moja pasja którą wykonuję z wielką przyjemnością i zaangażowaniem. Tematy związane z dbałością o zdrowie i urodę były zawsze w kręgu moich największych zainteresowań. Stale pogłębiam wiedzę z zakresu naturalnych metod dbania o urodę. Wiedza ta pozwala mi także zapobiegać drobnym dolegliwościom oraz różnego rodzaju problemom związanym z estetyką wyglądu. 

Usługi makijażu

Sztuka makijażu jest połączeniem estetyki, aktualnych trendów modowych, oczekiwań klientki oraz jej naturalnego piękna.Makijaż profesjonalny musi być odpowiednio dobrany do wieku kobiety, typu urody oraz jej osobowości. Dobór makijażu zależy także od okazji oraz pory dnia na którą jest wykonywany.

Jako makijażystka jestem otwarta na potrzeby moich klientek. Wykonywany makijaż jest subtelnym połączeniem ich preferencji z moim doświadczeniem oraz panującymi trendami modowymi. Dbam o najwyższy poziom estetyki oraz Twój komfort.

Pracuję wyłącznie na sprawdzonych kosmetykach renomowanych marek, dzięki czemu makijaż jest trwały i efektowny. Wykorzystuję profesjonalne kosmetyki z serii: Make-Up Atelier Paris, Kryolan, MAC.Wykonanie makijażu wymaga wiele czasu i umiejętności. Uzyskany efekt dodaje kobiecie uroku, a także sprawia wiele przyjemności. Każda zadowolona klientka to mój ogromny powód do dumy. Pozwól sobie na chwilkę przyjemności.

Makijaż Śląsk

Wykonuję makijaż dla klientów na obszarze całego Śląska. Pracuję od wielu lat z klientkami z Zabrza, Gliwic, Katowic, Rudy Śląskiej, Bytomia oraz okolicznych miast, zyskując ich uznanie i zaufanie. Jeżeli jesteś mieszkanką Śląska i potrzebujesz profesjonalnego makijażu, zgłoś się do mnie. Dbam o to, aby makijaż był trwały, naturalny, modny i stosowny do okazji. Zapewniam nie tylko fachową usługę make-up, ale także dbam o Twój komfort i swobodę. Specjalizuję się w następujących rodzajach makijażu:

  • makijaż ślubny,
  • makijaż wieczorowy,
  • makijaż studniówkowy,
  • makijaż biznesowy,
  • makijaż do sesji zdjęciowej,
  • makijaż odmładzający,
  • makijaż imprezowy / sylwestrowy.

Skorzystaj z profesjonalnej usługi makijażu, inspirowanej Twoją kobiecością

RODZAJ MAKIJAŻU

CENA

Makijaż ślubny/ próbny/ do sesji ślubnej/ osób z otoczenia Panny Młodej/ okolicznościowy/ sylwestrowy/ studniówkowy      130 zł
Dojazd do domu klientki w promieniu do 10km od Zabrza W CENIE
w cenie doklejanie kępek sztucznych rzęs
Każdy makijaż wykonywany u wizażystki- Zabrze
100 zł
Korekta pana młodego 20 zł
Indywidualna nauka makijażu (nauka makijażu dziennego,wieczorowego) przegląd kosmetyków klientki i ich odpowiedni dobór 200 zł
Nauka makijażu dla dwóch osób jednocześnie 300 zł

 

CERTYFIKATY

Mam przyjemność łączyć pasję z zawodem. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje potrzebne do wykonania profesjonalnego makijażu. Stale śledzę trendy modowe i stylistyczne, aby wykonany przeze mnie makijaż spełnił wszystkie Twoje oczekiwania. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń kosmetycznych, w tym m.in.:

Przykładowa realizacja makijażu ślubnego

Wykonuję makijaż ślubny dla mieszkanek Zabrza i całego woj. śląskiego. Do wykonania makijażu wykorzystuję tylko profesjonalne kosmetyki firmy Make-up Atelier Paris.

Kosmetyki wykorzystane do wykonania makijażu ślubnego:

Przykładowy makijaż ślubny

 

 

 

Pozostałe realizacje usługi makijażu: