Intensive - Maska intensywnie rewitalizująca (50ml) Zobacz większe

Intensive - Maska intensywnie rewitalizująca (50ml)

345,00 zł brutto

Nowy produkt

Intensywnie nawilżająca maska ENVIRON to niezbędny element kuracji odżywiającej skórę.

Więcej szczegółów

Intensywne odżywianie skóry

Maska profesjonalnej serii ENVIRON zawiera specjalnie dobraną formułę składników odżywczych, takich jak kwas azjatycki, migdałowy oraz mlekowy, które razem przynoszą zaskakujący efekt regeneracyjny.

Właściwości Maski intensywnie rewitalizującej:

  • Kwas azjatycki stymuluje syntezę czynników wzrostu, która wpływa bardzo korzystnie na regenerację skóry;
  • Kwas mlekowy, to nieocenione wsparcie w nawilżeniu i utrzymaniu idealnego poziomu nawodnienia skóry;
  • Kwas migdałowy w połączeniu z kwasem mlekowym oraz azjatyckim odżywia skórę, nadaje jej młodszy wygląd, pełen blasku.

Jak stosować maskę ENVIRON:

Zaleca się stosowanie kosmetyku na wieczór. Aplikację maski należy poprzedzić dogłębnym oczyszczeniem skóry kosmetykiem marki ENVIRON (np. tonikiem oczyszczającym). Następnie można nałożyć cienką warstwę maski na skórę twarzy, dekoltu oraz szyi, najlepiej przy użyciu odpowiedniej szpatułki. Po nałożeniu maski, należy dokładnie wymyć dłonie. Maska powinna być pozostawiona na skórze przez ok 20 minut, po tym czasie można ją zmyć letnią wodą. Po zmyciu maski rekomenduje się nałożenie witaminowego kremu ENVIRON, który dzięki dużej zawartości witaminy A, odpowiednio nawilży oczyszczoną skórę.

 

Aby osiągnąć optymalny efekt regeneracyjny, poleca się stosowanie maski przez okres od min. 4 do 6 miesięcy. Maska jest bezpieczna dla osób, które po raz pierwszy zaczynają stosować kosmetyki ENVIRON. Na skutek zastosowania maski, może wystąpić efekt delikatnego mrowienia skóry, co oznacza, że substancje aktywne zawarte w masce wchodzą w reakcje i regenerują skórę.

 

Maska może być stosowana na każdym typie skóry. Osiąga bardzo dobre rezultaty w przypadku skóry o nierównomiernym kolorycie i zniszczonej przez promienie słoneczne. Maskę można stosować przez okres całego roku. Od momentu otwarcia, maskę można bezpiecznie przechowywać przez kolejne 10-12 tygodni.

 

Ważna uwaga:

Maska zawiera w swoim składzie Alfa Hydroxykwasy (AHA), które mogą wywoływać wysoką wrażliwość na promienie słoneczne. Aby zapewnić swojej skórze maksymalne bezpieczeństwo, należy pamiętać o odpowiedniej ochronie filtrami SPF, które należy stosować każdorazowo, narażając ciało na działanie słońca. Zaleca się także ograniczenie intensywnych kąpieli słonecznych w czasie trwania kuracji oraz do tygodnia od jej zakończenia.

Your Store Copyright Here