Evenescence Clarifying Lotion - Lotion na przebarwienia (100ml) Zobacz większe

Evenescence Clarifying Lotion - Lotion na przebarwienia (100ml)

220,00 zł brutto

Nowy produkt

Łatwo wchłaniany, nietłusty balsam o przyjemnej konsystencji przeznaczony dla skóry z przebarwieniami. Zmniejsza przebarwienia, zapewnia właściwości ściągające i antyoksydacyjne, zwiększa nawilżenie, stymuluje wzrost i odnowę komórek skóry, co powoduje złagodzenie zmarszczek.

Więcej szczegółów

Lotion tonizuje cerę z przebarwieniami i przywraca jej naturalny koloryt. Dostarcza odpowiedni zestaw składników, które regulują produkcję melaniny. Może być stosowany punktowo, jak również na większych obszarach twarzy i ciała.

Chcąc uzyskać silniejsze i przyspieszone działanie, poprzez zwiększenie penetracji aktywnych składników w głąb skóry, zalecane jest wcześniejsze mikronakłucie oczyszczonej skóry za pomocą wałka kosmetycznego Roll-CIT, a następnie aplikacja produktu na przebarwione bądź nierównomiernie zabarwione obszary skóry.

Dla przyspieszenia kuracji na przebarwienia, zalecana jest w pielęgnacji domowej dołączenie kremu C-Boost i olejku AVST, o wysokim stężeniu Wit C i A.

• Ułatwia penetrację preparatów Environ z serii AVST / Ionzyme, dzięki zastosowaniu składnika Ethoxydiglycol.
• PH jest zachowane na optymalnym poziomie, który zapewnia bezpieczeństwo i jednocześnie wysoką skuteczność produkt.
• SepiWhite-MSH kontroluje powstawanie i rozprzestrzenianie się melaniny, która jest odpowiedzialna za tworzenie pigmentacji.
• Składnik oczar wirginijski (Witch hazel) zapewnia właściwości ściągające i antyoksydacyjne.
• Nicinamide (Wit. B) pomaga kontrolować nierówny koloryt skóry, przebarwienia, zwiększa nawilżenie, stymuluje wzrost i odnowę komórek skóry, co powoduje złagodzenie zmarszczek.

Skład Aqua (Water), Pentylene Glycol, Alcohol Denat., Niacinamide, Undecylenoyl Phenylalanine, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Undecylenic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf/Twig Extract, Tromethamine, Hydroxypropyl Guar.

Your Store Copyright Here