Zestaw: BODY Roll-CIT - wałek kosmetyczny do ciała Roll-CIT+Płyn dezynfekujący(100ml)

990,00 zł brutto

Nowy produkt

Wałek kosmetyczny przeznaczony do mikronakłucia dużej powierzchni warstwy rogowej naskórka ciała. W połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami Environ Pomaga przywrócić sprężystość skórze przyspiesza przywrócenie równomiernego kolorytu skóry, redukuje blizny, pomaga w redukcji wolnych rodników, pomaga zmniejszyć rozstępy.

Więcej szczegółów

Body Roll Cit kosmetyczny do ciała to urządzenie w kształcie litery L, posiadające dwa wałeczki obrotowe z mikroigiełkami do nakłuwania warstwy rogowej naskórka. Urządzenie służły do mikronakłówania skóry, dzięki czemu składniki aktywne w kosmeceutykach Environ, docierają do warstwy rozrodczej naskórka aż 100 tyś razy szybciej.

Urządzenie można stosować na wszystkie obszary ciała wymagające regeneracji. Roll-CIT kosmetyczny do ciała przeznaczony jest do stosowania na dużych, zakrzywionych powierzchniach ciała. Zalecany jest do stosowania z produktami Environ: Krem do ciała z wit. A,C i E lub Olejkiem z wit. A,c & E AVST.

Wskazania do stosowania:  Dla każdego typu skóry. Nie stosować w przypadku aktywnego trądziku różowatego, łuszczycy, egzemy, zaawansowanej karetozy, niezdiagnozowane bądź budzące niepokój pieprzyki i włókniaki, opryszczka, raka skóry.

 
Korzyści z zastosowania:
• Pomaga przywrócić sprężystość skórze
• Przyspiesza przywrócenie równomiernego kolorytu skóry
• Redukuje blizny
• Pomaga w redukcji wolnych rodników.
• Pomaga zmniejszyć rozstępy
Płyn dezynfekujący do wałków kosmetycznych Roll CIT.
Produkt został specjalnie stworzony do samodzielnego i precyzyjnego oczyszczania (skoncentrowanie składników czyszczących) wałków kosmetycznych Environ. Dezynfekcja jest bardzo szybka i niezwykle prosta.

Your Store Copyright Here