Zestaw: Roll-CIT Kosmetyczny - wałek do mezoterapii domowej Roll-CIT + Płyn dezynfekujący

490,00 zł brutto

Nowy produkt

Wałek kosmetyczny przeznaczony do domowej mezoterapii.Pomaga przywrócić sprężystość skórze, przyspiesza przywrócenie równomiernego kolorytu skóry, redukuje blizny, pomaga w redukcji wolnych rodników, pomaga zmniejszyć rozstępy. Alternatywa dla botoksu.

Więcej szczegółów

Roll-CIT Kosmetyczny Environ to nic innego jak urządzenie do mikronakłuwania naskórka, pozwalające na  mezoterapie w domu.

Dzięki mikronakłuciom umożliwisz lepszą penetrację składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Ich skuteczność znacznie wzrośnie. Efekty zobaczysz szybciej.

Wałek Roll-CIT w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmeceutykami Environ zredukuje zmarszczki oraz napięcie zwiotczeńNastąpi wyraźne pogrubienie naskórka, popękane naczynka stają się mniej widoczne, a skóra uzyskazdrowszy i młodszy wygląd.

Roll-CIT kosmetyczny może być stosowany na twarzy łącznie z powiekami oraz na dużych obszarach ciała: szyja, dekolt, ramiona, dłonie, brzuch, pośladki i uda. Najnowszy Roll-CIT kosmetyczny posiada większą ilość mikroigiełek, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów chirurgicznych i dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa został wysterylizowany promieniami gamma. Jego udoskonalona wersja gwarantuje lepszą, efektywniejszą penetrację i absorpcję produktów w głąb skóry.

Roll-CIT przeznaczony jest dla każdego typu skóry. Nie stosować w przypadku aktywnego trądziku różowatego, łuszczycy, egzemy, zaawansowanej karetozy, niezdiagnozowane bądź budzące niepokój pieprzyki i włókniaki, opryszczka, raka skóry.

Długość igiełek: 0,1 mm
 
• Pomaga przywrócić sprężystość skórze
• Przyspiesza przywrócenie równomiernego kolorytu skóry
• Redukuje blizny
• Pomaga w redukcji wolnych rodników.
• Pomaga zmniejszyć rozstępy
Płyn dezyndekujący
Produkt został specjalnie stworzony do samodzielnego i precyzyjnego oczyszczania (skoncentrowanie składników czyszczących) wałków kosmetycznych Environ. Dezynfekcja jest bardzo szybka i niezwykle prosta.
Możliwości stosowania:
Kwas Hialuronowy HA (twarz, szyja, dekold),
Focus Frown (wypełnienie zmarszczek wyłącznie w okolicach oczu i czoła), alternatywa dla botoksu,
Retinol 1,2 (twarz, szyja, dekold),
Olejek Intensywny EssentiA (twarz, szyja, dekold), ciało (ujędrnienie, zagęszczenie, pogrubienie) 

Your Store Copyright Here