Maść Żywokostowa 25% Zobacz większe

Maść Żywokostowa 25%

60,00 zł brutto

Nowy produkt

Maść o niesamowitych właściwościach, która przyspiesza gojenie się ran, a także leczy stany zapalne skóry i wygładza zmarszczki.

Więcej szczegółów

Maść żywokostowa – działanie

Maść żywokostowa to niezastąpione remedium na problemy skórne. Jest ona prawdziwym liderem wśród maści przeciwbólowych, która łagodzi ból towarzyszący powstałym urazom stawów, kości oraz skóry. Jej niesamowite właściwości na pewno Cię zaskoczą. Maść nie tylko uśmierza ból, ale przede wszystkim leczy podrażnioną skórę i eliminuje stany napięcia mięśniowego.

Maść żywokostowa niezwykle skutecznie:

 • przyspiesza gojenia się ran,
 • przyspiesza zrastanie kości,
 • leczy stany zapalne, reumatyczne i gośćcowe,
 • leczy urazy stawów (łękotka),
 • regeneruje podrażnienia skóry powstałe na skutek odmrożeń, oparzeń, ropni oraz ciężko zrastających się ran.

  Nie są to jedyne zalety maści. Jej unikalne właściwości są niezwykle skuteczną ochroną w wielu innych dolegliwościach. Maść żywokostowa leczy także:

  • owrzodzenia,
  • hemoroidy,
  • żylaki.

   Preparat tworzony na bazie żywokostu ułatwia zrastanie się złamań, a także szybko eliminuje dolegliwości związane ze zwichnięciami lub naciągnięciami.

    

   Właściwości odmładzające maści żywokostowej

   Niezwykle liczne grono w pełni usatysfakcjonowanych klientek poleca maść żywokostną jako najskuteczniejszy preparat wygładzający zmarszczki. Maść likwiduje zmarszczki dużo skuteczniej niż najdroższe i najbardziej ekskluzywne kremy przeciwzmarszczkowe! Dodatkowo widocznie regeneruje skórę i odmładza ją.

   Lecznicze właściwości żywokostu znane są od wielu wieków. W naszym sklepie możesz kupić maść wykonaną tylko z naturalnych składników. Maść nie zawiera sztucznych konserwantów i jest w pełni bezpieczna.

    

   Stosowanie maści żywokostowej

   W ramach jedno- lub dwumiesięcznej kuracji należy wcierać maść codziennie przez kilka minut. W przypadku bolesnych kontuzji, takich jak złamanie czy bóle reumatyczne można stosować naprzemiennie z maścią propolisową.

   Oferowana w naszym sklepie maść żywokostna posiada bardzo wysokie stężenie – 25%, dużo wyższe niż inne podobne produkty dostępne na rynku.

    

    

   Pojemność maści – 100 ml.

   Maść przechowywać w lodówce, jest najwyższej jakości, bez konserwantów.

   Your Store Copyright Here