O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego startu skupiam się na tym, by dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mieli możliwość czerpać korzyści. Piszę, ponieważ lubię, ale i z tej przyczyny, że chcę polepszać własny warsztat – dlatego jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, natomiast poniekąd krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i wymieniaj się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić kilka przyjemnych chwil, czytając na bardzo zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy posiadamy odmienny punkt widzenia oraz różne poglądy, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem paru słów od siebie, nawet jeśli okażą się one krytyczne – dzięki tego rodzaju komentarzom mam możliwość się poszerzać horyzonty.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do głębszego poznawania bloga. Jest on całkiem spory, w związku z czym mam nadzieję, że każdy będzie mógł odnaleźć tu coś dla siebie!