24 karatowy Złoty pyłek- 9,9g Zobacz większe

24 karatowy Złoty pyłek- 9,9g

75,00 zł brutto

Nowy produkt

Złoty pyłek to doskonały produkt do stosowania na policzki, oczy i usta, w celu ich delikatnego ozłocenia. Ale to nie 

Więcej szczegółów

Złoty pyłek to doskonały produkt do stosowania na policzki, oczy i usta, w celu ich delikatnego ozłocenia. Ale to nie koniec. Gdy wymieszasz go z kremem nawilżający bądź żelem, możesz nałożyć złoty pyłek na dekolt lub na swoje włosy!


- Złoty pyłek dostępny jest w siedmiu luksusowych odcieniach do wyboru, które możesz mieszać i dowolnie dopasowywać do Swoich potrzeb
- Połyskujący akcent, który pokochają Twoje świece (Praktycy z Feng Shui potwierdzili, iż złoto "podnosi na duchu " i "wytwarza energię")

 

 

 

Składniki:
Gold, Silver, Bronze, Champagne, Ingredients: Mica, 24-Karat Gold Leaf. May Contain: Iron Oxides. Green Ingredients: Mica, 24-Karat Gold Leaf. May contain: Iron Oxides, Chromium Oxide Greens. Rose Ingredients: Mica, Carmine. May Contain: Iron Oxides. Aquamarine Ingredient: Mica. May Contain: Iron Oxides, Chromium Oxide Greens.


Sposób użycia:
Nałóż zloty pyłek przy pomocy pędzelka White Fan na twarzy oraz rozsyp go na ramiona i włosy. Aby uzyskać efekt połyskujących cieni do oczu, połącz złoty pyłek z ulubionym nawilżającym sprayem i nałóż go przy pomocy pędzelka Deluxe Shader bądź pędzelka do precyzyjnego wykańczania linii oczu Detail.
Złoty pyłek możesz stosować bez żadnych dodatków bądź mieszać z żelem lub balsam do włosów. Aby osiągnąć efekt „czerwonego dywanu” nałóż zloty pyłek na ramiona i dekolt.

Your Store Copyright Here