Korektor silnie kryjący Disappear - 15g Zobacz większe

Korektor silnie kryjący Disappear - 15g

150,00 zł brutto

Nowy produkt

Jeżeli nie potrafisz sobie poradzić z cerą trądzikową, to korektor silnie kryjący jest idealnym kosmetykiem dla Ciebie. Posiada on skuteczną formułę krycia bardzo tłustej cery, pokrytej obfitym trądzikiem.

Więcej szczegółów

Kryjący korektor beztłuszczowy

Unikana, beztłuszczowa konsystencja korektora została opracowana z myślą o problemach związanych z licznie pojawiającym się trądzikiem. Liposomowa formuła wzbogacona została w silnie kryjący pigment, który jest w stanie pokryć nawet tatuaż.

 

Korektor nie tylko kryje, ale także zawiera składniki antybakteryjne, które stanowią skuteczne wsparcie w walce z wypryskami. W skład korektora wchodzi m.in. antyutleniający enzym miedzi oraz ekstrakt z zielonej herbaty, które wzmacnia ochronę przeciwtrądzikową i pomaga w leczeniu stanów zapalnych. Dodatkowo formuła korektora została wzbogacona o składniki przeciwzapalne i antymikrobiotyczne, w tym m.in.:

  • supertlenek dysmutaza (superoxide dismutase )- substancja aktywna o udowodnionym działaniu ochronnym,
  • wyciąg z zielonej herbaty – odznacza się wysokimi właściwościami kojącymi, antybakteryjnymi oraz kojącymi. Intensywnie odżywia skórę i nadaje jej młody wygląd.
  • witamina C – aktywnie regeneruje uszkodzenia związane z promieniami UV, ogranicza powstawanie przebarwień na skórze dzięki zdolności do hamowania formowania się melaniny w strukturze skóry.

Korektor silnie kryjący potrafi zakamuflować nawet najbardziej uciążliwe niedoskonałości twarzy. Nie ściąga skóry i nie męczy jej. Klientki ogromnie doceniają łatwość aplikacji korektora. Dzięki opatentowanej konstrukcji aplikatora, korektor można nakładać bezpośrednio na skórę, zapewniając jednolite, matowe pokrycie. Korektor silnie kryjący jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry. Odznacza się wysokimi właściwościami antymikrobiotycznymi i niekomedogennymi (nie zatyka ujść gruczołów łojowych). Wyjątkowa konstrukcja aplikatora Camuflage ułatwia równomierne i szybkie nakładanie aplikatora.

Your Store Copyright Here